.

Malířské potřeby a míchání barev

Neváhejte a navštivte naší provozovnu. Seženete zde široký sortiment malířských potřeb, nátěrové hmoty, malířské barvy a další malířské potřeby. Určitě rádi vyzkoušíte naše míchací centrum.

Caparol

Capamix - moderní míchací systém, umožňující na základě míchání barev a odstiňovacích past uspokojit barevné fantazie našich zákazníků. Použitím výpočetní technologie a příslušného strojního vybavení zhotovíme široká barevná spektra ihned při vašem nákupu.Celá paleta obsahuje více než 3000 barevných odstínů a je dostupná pro různé kvality nátěrů materiálu Caparol. Díky systému míchaní barev Caparol najdete bez potíží ten pravý odstín v požadované kvalitě pro dřevo, kov a stěny.

Nově v naší prodejně nabízíme - aeroTHERM Tepelná izolace do interiéru - materiál pro vnitřní zateplení stěn.

Malířské potřeby, malířské barvy, ... (106.1 kB) Malířské potřeby, malířské barvy, ... (84.3 kB) Malířské potřeby, malířské barvy, ... (119.1 kB) Malířské potřeby, malířské barvy, ... (106.7 kB)

Adresa provozovny - kancelář firmy

TRITON MALBA, spol. s r.o.
Bělohradská 119
580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

Jsme přítomni

Nejlépe po telefonické dohodě
Po - Pá 6:30 - 15,00

tel.: +420 602 426 991
e-mail: info@triton-malba.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akční nabídka

STORCH Airless - stříkací technika prodej strojů, náhradních dílů a příslušenství, zajištění záručního a pozáručního servisu
www.COLOREXPERT.STORCH.czTOPlist