.

Služby

Sanace balkonů, lodgií, teras (obr.)

- kompletní rekonstrukce s odstraněním a nahrazením stávajícího povrchu, nefunkční hydroizolace, opravy zábradlí a klempířských prvků, obnovení ochranných nátěrů, popř. omítek.

- částečná rekonstrukce - nefunkční je hydroizolace a další prvky, kdežto povrch (např. dlažba) je soudržný. Za použití hydroizolační stěrkové hmoty např. FORTE BAK lze provést opravu bez nákladu na demolice a nákladů na uložení suti.

Přijedeme, posoudíme, navrhneme řešení vč. realizace.

Reklamní nápisy a loga na omítku

Velmi oblíbený způsob umístění reklamy dnešní doby. Využijte našich kvalitních služeb pro zviditelnění Vaší reklamy.

Malby a nátěry

Malba bytů a domů

Provádíme malbu interiéru i exteriéru. Vnitřní výmalba včetně dekorativních technik, nátěry fasád a střech.

Termoizolační stěrka aero-THERM

Tenkovrstvá tepelná izolace ve formě pasty určená pro použití v interiéru. Aplikuje se ve vrstvě 1mm na stěny a stropy, pod obklady, podlahy, podlahová topení a dále všude tam, kde je potřeba vytvořit účinnou a trvanlivou izolaci. Tepelně izolační vrstva je velmi efektivní, protože odráží teplo zpět do místnosti a snižuje prostup tepla do konstrukce budovy. Chcete vědět víc.

Malba průmyslových hal

Malba interiéru i exteriéru průmyslových objektů. Vnitřní malba i speciálními barvami, lajnování bezpečnostních zón, nátěry fasád a střech, protipožární nátěry.

Nátěry kovových konstrukcí a truhlářských výrobků

Ocelové i dřevěné konstrukce, truhlářské výrobky, okna, dveře, ... (renovace).

Protipožární nátěry

Protipožární nátěry na dřevo bílé i transparentní, na kov bílé. Včetně výpočtu požárního navýšení odolnosti.

Antigrafiti

Ochrana fasád před poškozením. Odstraňování grafiti.

Malířské a natěračské práce

Přečtěte si více informací o našich odborných službách týkající se malířských a natěračských prací.

Míchání malířských barev dle přání

Navštivte naši prodejnu s míchacím centrem. Dle barevných vzorníků nebo donesených vzorků namícháme barvu na přání převážně z materiálů Caparol a Eternal (až 5000 odstínů).

Nátěry, nástřiky či zateplení fasád

Dopřejte venkovnímu zdivu vašeho domu kvalitní péči. Provádíme nátěry a nástřiky fasád omítkovou směsí. K zateplení fasád používáme vždy schválený zateplovací systém ETICS. Proč je dobrý nápad nechat si od nás zateplit fasádu?

Průmyslové podlahy

Novostavby či renovace průmyslových podlah. Renovace podlah s vyspravením podkladu a nátěrem.

Sádrokartony (sádrokartonové konstrukce)

Sádrokartonové příčky a stropní podhledy. Suchý systém výstavby, nezatěžující příliš nosnou konstrukcí a s dobrou požární odolností. Tzv. sádrokartonů lze využít k dispozičním změnám celého interiéru. Můžete snížit podhledy u vysokých stropů nebo rozšířit obytné prostory v nevyužitém podkroví. Po vhodném a účinném zateplení získáte nové stylové bydlení. Výhoda je i v prakticky nulovém statickém zatížení stávající nosné konstrukce. Chcete vědět více o sádrokartonech?

Tapetování a stropní kazety

Polystyrenové včetně lišt. Tapety mohou být papírové, vinilové, sklovláknité i tzv. bezešvé. Říkáte si, že tyto práce zvládne každý sám? Přečtěte si více informací o dnešních trendech tapetování.

Renovace oken a dveří

Nechte oživit Vaše stará okna a dveře. Provádíme odstranění starého nátěru a nesoudržného dřeva, chemické ošetření a nátěry.

Hydroizolace ploché střechy

Novostavby či renovace plochých střech - tekutá lepenka. Např. SANAKRYL TOP včetně vložené výztužné mřížky.

Sádrové stěrky

Provádí se na stěny i stropy - vyrovnání a vyhlazení povrchu omítek. V případě poškození sádrové stěrky lze provést neznatelnou opravu.

Koordinátor bezpečnosti práce

Nově nabízíme službu pro investory: Koordinátor bezpečnosti práce tzn. zpracování plánu BOZP, koordinačního plánu. Ale i dozor na realizaci těchto plánů přímo na stavbě. Více o službě Koordinátor BOZP

Kam dále?TOPlist